Ücretsiz SEO Eğitimi İçin Başvurunuzu Yaptınız mı?

SEO her web sitesi sahibi için her zaman karmaşık bir durum olmuştur. Özellikle google arama motorunun kendini geliştirme süreci ve çıkarmış olduğu güncellemeler bu işi daha da karmaşık hale sokmuştur.

Günümüzde bir çok SEO uzmanı ya da danışmanı ile karşılaşabilirsiniz. Bunların her birinin kendi stratejileri bulunmaktadır. Kimi çok doğru kararlar alabilirken kimi çok yanlış kararlar alır. Önemli olan yanlış düşünceleri, stratejileri olan kişilerin bunları bilmeyen ilk defa bu işe girişen ya da sitesini geliştirmek için çaba sarf eden kişilere aktarmamasıdır. Ben de web sitesini geliştirmek için uğraşan kişilere doğru stratejiler göstermek amacıyla 12 Kasım 2014 Tarihinde 1.5 saatlik kısa bir online eğitim yapmayı planladım. Konferansımda 24 kişilik bir sınırlama bulunmaktaydı fakat artık bu sınır kaldırıldı. Sürecin kaliteli yürümesi için sorularınıza ihtiyacım bulunmaktadır. Soru sormaktan çekinmeyiniz.

online-seo-egitimi

İnsan 1.5 saate SEO eğitimi sığdırabilir mi? Tabi ki hayır. Bu eğitimde amaç günümüzde ki SEO konusunda katılımcılarımızı bilinçlendirmektir.

Rezervasyon için başvurunuzu yapmanızı öneririm. Başvuru için http://goo.gl/forms/1fnejWm30P bağlantısını kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Ücretsiz SEO Eğitimi İçin Başvurunuzu Yaptınız mı?’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s